Apie mus

Apie mus
"Aidos studija" - vienas pirmųjų  Klaipėdoje įkurtų grožio salonų.  Per daugiau nei dvidešimt metų subūrėme profesionalią meistrų komandą ir patys kuriame stiliaus tendencijas.

„...nes mūsų klientai  - patys gražiausi!” – vieną dieną ištarė grožio salono „Aidos studija“ įkūrėja Aida Krupskienė. Šie žodžiai tapo nerašyta grožio salono taisykle.

 Profesionalūs "Aidos studijos" plaukų stilistai ne dažo ir kerpa, bet keičia žmonių likimus, padeda formuoti individualų charakterį ir gyvenimo būdą atitinkantį įvaizdį. Kasdien stengiamės, kad klientai atrastų savyje gražią asmenybę. 

 Nuolat tobulėjame ir mokomės iš geriausių pasaulyje plaukų stilistų, kasmet pristatome naujas kirpimų ir dažymų kolekcijas.  Organizuojame mokymus ir sukauptomis žiniomis dalinamės su tobulėjančiais kirpėjais.

„AS Group“ šeima

„Aidos studija“ – ne tik vienas pirmųjų Klaipėdoje įkurtų grožio salonų:  „AS Group“ šeimoje užaugo du prekės ženklai: profesionalios nagų priežiūros studija „Nailbar‘AS ir geriausias klasikinės „barberingo“ kultūros tradicijas įkūnijęs „Barber‘AS“.